Visas kategorijas
EN

IEGŪT zīmola stāstu

Sākums>Par mums>IEGŪT zīmola stāstu

GET, pirmkārt, ir "Ground iesaistīšanās instrumenti" nozīme, jo uzņēmums, kas specializējas celtniecības tehnikas detaļu eksportā, trīs burti ļoti labi izskaidro šo nozīmi.

GET, otrais ir "Globālās ekskavatoru tehnoloģijas" nozīme, GET uzņēmums no pirmo kausa zobu ražošanas, visi tehniķi pastāvīgi apgūst jauninājumus, pamatojoties uz efektīvu izmaksu kontroli, pastāvīgi uzlabo izejvielu proporciju, lai uzlabotu izstrādājuma fizikālās īpašības, pastāvīgi uzlabojas produkta cietība, triecienizturība, nodilumizturība, cenšas būt tehniskās rokasgrāmatas ekskavatora daļas.

GET ir arī "Vispārējās darbinieku apmācības" nozīme. Uzņēmuma GET darbiniekiem jābūt ne tikai labiem ārējās tirdzniecības sasniegumiem, izcilai apkalpošanas apziņai, pozitīvai darba attieksmei, bet arī nepieciešamas precīzākas profesionālās zināšanas, jādomā, ko domā klienti, un jāuztraucas par to, ko klienti uztrauc. Tas prasa, lai uzņēmumā būtu pilnīga profesionālās apmācības sistēma, lai ikvienam GET darbiniekam būtu apmācības iespējas, mācību iespējas, tādējādi uzlabojot klientu apkalpošanas kvalitāti.

GET, ilgāk nozīmē "zaļās vides tehnoloģija". lietuvju nozare pēdējos gados ir noraizējusies par vides aizsardzību. Mums kā lietuves izstrādājumu eksportētājam jāpievērš uzmanība zaļās vides aizsardzības problēmai un jāievēro "zaļās ražošanas" princips, vienlaikus nodrošinot augstas kvalitātes produktus. Samazināt piesārņojumu.

GET, vienkārša angļu valodas nozīme ir "iegūt, iegūt". Mēs ceram, ka klienti no GET uzņēmumiem iegūs kvalitatīvus produktus, pirmās klases pakalpojumus; GET uzņēmumi cer iegūt progresīvas tehnoloģijas no klientiem attīstītajās valstīs, kvalitātes vadības filozofiju. Ļaujiet katram klientam GET iegūt to, ko viņš vēlas, un ļaujiet uzņēmumam GET augt.

TUV